STRIPTIZ NA WIECZÓR PANIEŃSKI ZABAWA, ATRAKCJA i PREZENT
NA WIECZORY PANIEŃSKIE TANCERZ "Indy"

DUET TAŃCA EROTYCZNEGO
ROMANTICUS
TANCERZE EROTYCZNI PROFESJONALNY POKAZ

STRIPTIZER NA WIECZÓR PANIEŃSKI
TANCERZ EROTYCZNY "Indy"
PROFESJONALNY POKAZ TAŃCA

Jeżeli chcecie zorganizować niesamowitą atrakcję na: wieczór panieński, wieczorek panieński, wieczory panieńskie, wieczorki panieńskie, ostatnie dni wolności, ostatnie chwile przedślubnego szaleństwa, to jakkolwiek by tego nie nazywać - najważniejsza w tym wszystkim nie jest wcale nazwa, lecz dobra zabawa oraz zadowolenie i radość z podjętych decyzji przyszłej panny młodej.

Wieczór panieński, striptiz, tancerz erotyczny, taniec erotyczny łódź
Striptizer wieczór panieński tancerz łódź

Stereotyp wieczorów panieńskich i kawalerskich sprawił, że niewyobrażalne stało się spędzenie go w innym miejscu jak klub, i to czasem klub nocny ze striptizem. Jak jednak sprawić, by ten stereotyp przestał funkcjonować i by ożywić ten wieczór?

Najlepszym sposobem jest zaproszenie tancerza erotycznego, którego zadaniem będzie właśnie to, by uczestniczki ( a w szczególności Panna Młoda ) zapamiętały imprezę na bardzo długo.

Taniec erotyczny, striptiz męski w wykonaniu profesjonalisty z doskonałym wyczuciem chwili oraz niezaprzeczalnymi zdolnościami do rozgrzania swoim występem nawet najbardziej wymagającej publiczności - tego właśnie szukałyście i tego potrzebujecie na Wasz wieczór panieński.

Duże zaplecze kostiumów, tematyki występów, odpowiednio dobrana muzyka, kultura osobista, przyjazna aparycja ( niezłe ciacho! ;) ) oraz doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce, ale w prawie całej Europie to cechy, o których nie możecie zapomnieć wybierając tancerza na ten jakże ważny wieczór.

Więc jeśli chcecie przeżyć niezapomniane i ekscytujące chwile...

Nie wahajcie się i dzwońcie śmiało. Jedynym ryzykiem jest to, iż będziecie się świetnie bawić.

Ponieważ wieczór kawalerski zazwyczaj kończy się kacem, a niestety często także kacem moralnym, gdyż dobrzy koledzy fundują młodemu atrakcję w postaci prostytutki... Trudno się dziwić zatrwożonym narzeczonym, które często rezygnują z własnych wieczorów panieńskich licząc na to, że partner także nie spotka się z kolegami.

Jednak miłe Panie, mamy na to rozwiązanie. Nie musicie się już martwić o moralność waszych mężczyzn. Wieczór kawalerski to nadal dobra okazja do wypicia toastu za zdrowie i przeżycia niesamowitych wrażeń, ale z klasą... - więcej dowiecie się na: WIECZÓR KAWALERSKI

Za striptiz na wieczór panieński cena uzależniona jest od: terminu, kiedy ma odbyć się pokaz tańca erotycznego (pn-czw niższa cena), odległości, którą tancerz musi pokonać, aby wykonać pokaz na wieczorze panieńskim.

Przy zamówieniach tancerza na wieczór panieński oraz tancerki na wieczór kawalerski tej samej pary młodej atrakcyjna promocja cenowa. ;)

Striptizer na wieczór panieński łódź cena za pokaz to tylko koszt pokazu dojazd gratis !

Z nami organizacja zabawy na wieczorze panieńskim i kawalerskim to błachostka.

STRIPTIZ MĘSKI | TANIEC EROTYCZNY

stat4u