TANIEC EROTYCZNY, STRIPTIZ NA:
WIECZÓR PANIEŃSKI, WIECZÓR KAWALERSKI, IMPREZY FIRMOWE, EROTIC SHOW W DYSKOTECE

DUET TAŃCA EROTYCZNEGO
ROMANTICUS
PROFESJONALNI TANCERZE EROTYCZNI

TANIEC EROTYCZNY W NAJLEPSZYM WYKONANIU

01.07.2014

UWAGA !!!

Lato NISKICH CEN !!!


Od 01 lipca 2014r. przez całe lato super cena na pokaz:
- tancerza erotycznego na wieczorach panieńskich
- tancerki na wieczorach kawalerskich
- tancerzy w klubie, dyskotece

Już teraz super taneczny show lub profesjonalny striptiz na wieczorze panieńskim lub kawalerskim:
20% taniej - od niedzieli do czwartku
10% taniej - w piątek

Imprezy w Łodzi i okolicy: ( Łódź, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Andrzejów ) - dojazd GRATIS !

Tylko teraz !!! Nie czekaj!!!

Dzwoń i zarezerwuj termin pokazu.

05.01.2013
Dzień kobiet za pasem, nie zaśpij i już teraz pomyśl o organizacji profesjonalnego chippendalles show jako atrakcji dla kobiet w Twoim klubie.
Po więcej szczegółów zapraszamy na ATRAKCJE NA DZIEŃ KOBIET.

01.07.2012
Od 01 lipca począwszy super promocja na pokazy tancerza erotycznego na wieczorach panieńskich w łodzi.
Już teraz super taneczno erotyczny show lub profesjonalny striptiz na wieczorze panieńskim od niedzieli do czwartku możesz zamówić 20% taniej.

Nie czekaj!!!

Dzwoń już teraz i zarezerwuj termin.

28.02.2012
NOWA GALERIA pokazów tańca erotycznego już dostępna. Zapraszamy do zaglądania do tego działu częściej, gdyż to nie ostatnia aktualizacja.
W najbliższym czasie pojawią się kolejne galerie, a w nich fotki przedstawiające niesamowite ujęcia emocji, uczuć i wszelkich odczuć doznawaych w czasie naszych niepowtarzalnych pokazów.
Będzie trochę art i trochę erotic (dla każdego coś miłego), innymi słowy,
będzie co oglądać.
Życzymy miłej wycieczki w świat naszych pokazów tańca.

24.12.2011
Profesjonalny taniec erotyczny, profesjonalni tancerze erotyczni.Tancerze Duetu "ROMANTICUS" z okazji BOŻEGONARODZENIA i Nowego Roku życzą:

Klubom, dyskotekom, firmom, DJ-om oraz wszystkim Naszym współpracownikom rodzinnych i wesołych Świąt. Radosnych chwil, szczęścia i uśmiechu na co dzień, udanych imprez oraz dalszej tak wspaniałej i owocnej współpracy przy organizacji pokazów w Nowym 2012 Roku.

Róża & Indianin

20.03.2011
Nowa odsłona Duetu Tańca Erotycznego "ROMANTICUS" to nie tylko nowy wygląd strony, lecz przede wszystkim nowe taneczne show przygotowane z myślą o pokazach w roku 2011.
Zapraszamy do działu GALERIA, gdzie opublikowaliśmy nie publikowane dotąd zdjęcia, a już niedługo w dziale VIDEO pojawią się nowe nagrania z pokazów.

08.03.2011
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy:
Aby Dzień Kobiet trwał przez cały rok, a troski uciekały w mrok,
Na codzień uśmiechu i mniej życia w pośpiechu,
Oraz wszelkiej wspaniałości, no i nas zaproście czasem w gości...

30.03.2010
W związku z dużym zainteresowaniem tematyką, nasz serwis powiększył się o dwa nowe działy: WIECZÓR PANIEŃSKI oraz WIECZÓR KAWALERSKI.
W najbliższym czasie pojawią się również nowe materiały video oraz komplet informacji na temat nauki tańca erotycznego dla Pań.

05.03.2010
Nadszedł długo oczekiwany przez wiele Pań moment. We współpracy z jedną z łódzkich szkół tańca zorganizowaliśmy zajęcia nauki tańca erotycznego dla kobiet. Zajęcia będą odbywać się w grupach. Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych. Wszystkie chętne panie prosimy o kontakt telefoniczny. Już niedługo więcej informacji na naszej stronie w dziale: NAUKA TAŃCA EROTYCZNEGO

23.11.2009
Witamy serdecznie.
Jest nam bardzo miło,iż możemy poinformować o naszyn powrocie do Polski. Po długim okresie przebywania na kontrakcie zagranicznym udało nam się wreszcie wygospodarować trochę czasu dla rodzimej widowni. Wracamy na serię występów, o terminach i miejscach postaramy się poinformować w najbliższym czasie. Zapraszamy do współpracy oraz organizacji imprez z naszym udziałem.

22.11.2009
Witamy serdecznie na nowej stronie Duetu "ROMANTICUS", już wkrótce kolejne zmiany i rozwój serwisu. Zapraszamy ponownie.

PROFESJONALNI TANCERZE EROTYCZNI

stat4u