TANIEC EROTYCZNY NA:
WIECZÓR PANIEŃSKI, WIECZÓR KAWALERSKI, IMPREZY FIRMOWE, EROTIC SHOW W DYSKOTECE

DUET TAŃCA EROTYCZNEGO
ROMANTICUS
PROFESJONALNI TANCERZE EROTYCZNI

NAUKA TAŃCA EROTYCZNEGO ŁÓDŹ i nie tylko...

Zajęcia już ruszyły!!!Bycie kobietą oznacza wielkie możliwości jak również wiele wyzwań. Na nową formę rozwijania kobiecości wpadli Amerykanie, proponując naukę tańca erotycznego. Stwierdzili bowiem, iż jest to skuteczna droga do osiągnięcia dobrego samopoczucia i walki z kompleksami.

Przez naukę tańca erotycznego dowiedzą się Panie, jak wydobyć kobiecość w ruchu i odkryć piękno własnego ciała oraz jak najlepiej pokazywać swoje mocne strony. Jak wyeksponować własny, czasem głęboko ukryty seksapil i dodać sobie pewności siebie. Zajęcia tańca erotycznego pozwolą Wam poruszać się śmielej i z większą gracją, dzięki tej formie aktywności poczujecie się pożądane, seksowne i wyzwolone.

Taniec erotyczny jest tańcem niezwykle kobiecym, a przez zaangażowanie oraz zmysłowość tańczącej osoby, pobudzającym wyobraźnię obserwatora. Nauczycie się więc Panie, jak ładnie się poruszać, jak elegancko chodzić i jak możecie wykorzystać nierzadko ukrywaną własną kobiecość w życiu codziennym. Jest to rodzaj tańca, który wyrabia płynność oraz miękkość ruchu, wpaja prawidłową postawę ciała i poprawia nastrój. A po zajęciach spojrzycie w lustro i poczujecie się piękne, zmysłowe, pewne siebie i silne

Lekcja składa się z trzech części:

rozgrzewka - obejmuje naukę podstawowych kroków, zmysłowe chodzenie, elementy rozgrzewki jazzowej i baletowej by wzmocnić nasze mięśnie, kształtować sylwetkę i nadać ruchom gracji.
choreografia - zmysłowa choreografia, uwodzicielskie ruchy, sexowne kołysanie bioder, a także... kontakt wzrokowy, mający wyrabiać pewność siebie. A wszystko to w rytm znanych i lubianych utworów różnych gatunków muzycznych. W programie również taniec z rekwizytami.
stretching - by nadać ciału gibkości i zniwelować możliwość powstania zakwasów

Jak się ubrać:

długie lub krótkie sportowe, dresowe spodnie lub leginsy, które nie krepują ruchów; wygodna bluzka z krótkim lub długim rękawem; buty sportowe, baletki, jazzówki lub buty na wygodnym obcasie.

NAUKA TAŃCA EROTYCZNEGO, TANIEC EROTYCZNY - ZAJĘCIA DLA KOBIET

MOJE MOTTO:
"Nie czyńmy tylko samych kroków i figur, lecz studiujmy namiętności, przyzwyczajając naszą duszę do ich odczuwania"
JEAN GEORGES NOVERRE (1727-1810)W dzisiejszych czasach ludzie bardzo boją się emocji. Myślę, że gdy wyrażamy uczucia tańcem i ruchem, uzyskujemy poczucie kontroli nie tylko nad ciałem, ale również nad tymi emocjami. Regularne uprawianie tańca uczy panować nad ciałem, co przekłada się później na panowanie nad emocjami i działaniami.

Taniec stymuluje rozwój komórek mózgowych, co wpływa na sprawniejsze myślenie. Poza tym poprawia sylwetkę, koordynację ruchów i kondycję, odchudza (w ciągu godziny spalamy 350 Kcal), uwalnia drzemiącą w nas energię lub wycisza emocje i uspokaja galopujące myśli. Wyzwala radość życia, bowiem ruch powoduje wydzielanie się w mózgu endorfin - hormonu szczęścia, pozwala przyjemnie spędzać czas, przysparza znajomych i przyjaciół.

Taniec to nie tylko sport, hobby, pasja, czy sposób na radzenie sobie z przeciwnościami losu. Taniec to sposób na życie.

Taniec jest moją pasją i sposobem na życie, kocham tańczyć i z radością przekazuję innym swą wiedzę i pozytywną energię.

Zajęcia prowadzone są przy współpracy z jedną z łódzkich szkół tańca,
ale istnieje możliwość zorganizowania indywidualnych lub grupowych zajęć nauki tańca erotycznego w każdym mieście.
Po więcej szczegółów proszę o kontakt.

PROFESJONALNI TANCERZE EROTYCZNI

stat4u